Kontakt oss

Still oss dine spørsmål på e-post, studenttiltak@sio.no. Du kan forvente å få svar på dine henvendelser i løpet av en uke. Vi som jobber i prosjektet er deltidsansatte fulltidsstudenter, og derfor er behandlingstiden litt lengre enn vi skulle ønske..

Kjersti Aabrekk, 

prosjektleder

Kjersti.Aabrekk@sio.no

Vilde Sollien, kommunikasjonsrådgiver og pressekontakt

Vilde.christine.sollien@sio.no

Julie Bull Eilertsen, 

prosjektkoordinator

Julie.Bull.Eilertsen@sio.no

Betty Sophie Feder, 

delprosjektleder for "Studentfrivilligheten"

Betty.Sophie.Feder@sio.no

Kontakt "Studentfrivilligheten" på studentfrivilligheten@sio.no

Mia Haugen, 

delprosjektleder for "Oslo som studentby"

 mia.haugen@sio.no

Ruwayda A. Mohamed, delprosjektleder for "Semester med nye venner" 

ruwayda.a.mohamed@sio.no