Kontakt oss

Still oss dine spørsmål på e-post, studenttiltak@sio.no. Du kan forvente å få svar på dine henvendelser i løpet av en uke. Vi som jobber i prosjektet er deltidsansatte fulltidsstudenter, og derfor er behandlingstiden litt lengre enn vi skulle ønske..

Kjersti Aabrekk 

Prosjektleder

Kjersti.Aabrekk@sio.no

Vilde Sollien

Kommunikasjonsrådgiver og pressekontakt

Vilde.christine.sollien@sio.no

Ruwayda A. Mohamed

Delprosjektleder for "Semester med nye venner" 

ruwayda.a.mohamed@sio.no

Ane Stavnes Borochstein

Delprosjektleder for "Oslo som studentby"

ane.stavnes.borochstein@sio.no

Selma Dahl

Ansatt i delprosjektet "Studentfrivilligheten"

selma.dahl@sio.no
Kontakt "Studentfrivilligheten" på studentfrivilligheten@sio.no

Jenny Theisen, 

Delprosjektleder for "Aktivitetsgruppen"

jenny.theisen@sio.no

Fabian Gullerud Kaufmann

Delprosjektleder for "Studentenes SiO"

fabian.gullerud.kaufmann@sio.no