Kontakt oss


Lurer du på noe? Du er hjertelig velkommen til å ta kontakt med oss på e-post. Vi svarer i løpet av tre virkedager.

studenttiltak@sio.no

Kjersti Aabrekk

Prosjektleder

 E-post: Kjersti.Aabrekk@sio.no

Vilde Sollien

Delprosjektleder kommunikasjon og pressekontakt

 E-post: Vilde.christine.sollien@sio.no

Julie Bull Eilertsen

Delprosjektleder SiO Tjenester 

E-post: Julie.Bull.Eilertsen@sio.no

Betty Sophie Feder  

Delprosjektleder Foreninger og læresteder
E-post: 
 Betty.Sophie.Feder@sio.no

Henry Ramana

Delprosjektleder Studentenes aktivitetsgruppe

E-post: henry.ramana@sio.no

Mia Haugen

Delprosjektleder Kulturgruppen

E-post:

 mia.haugen@sio.no

Ruwayda A. Mohamed 

Delprosjektleder Semester med nye venner

E-post: 

ruwayda.a.mohamed@sio.no

Siri Hansen

Delprosjektleder Peer Support

E-post:    Siri.anette.hansen@sio.no

Vegard Østlie 

Delprosjektleder Digital plattform 

E-post: Vegard.ostlie@sio.no